Coaching z Anną Nell

           Zapraszam do kontaktu osoby w trakcie kryzysu, przeżywające trudne sytuacje osobiste i zawodowe, które podjęły decyzję o zmianach w swoim życiu. Proponuję rozmowę, a także poradnictwo z uwzględnieniem wielu poziomów percepcji i funkcjonowania człowieka.

            Umysł ludzki zawiera w sobie część logiczną, analityczną, która przetwarza informację i pojmuje czas w sposób liniowy, a także część emocjonalną, która odczuwa całe spektrum emocji, nie rozróżnia czasu liniowego, i wreszcie część podświadomą, umykającą uważności, a jednak oddziaływującą z wielką mocą na człowieka. Jestem empirycznie przekonana o skuteczności przeprowadzania zmian wyłącznie z uwzględnieniem tych trzech poziomów. Umysł dostrzegam w każdej komórce ciała i moja praca z osobą bazuje na ciele.

            Przez ostatnich kilkunaście lat intensywnie zgłębiałam nauki i metody, doświadczałam wszystkiego sama i moja historia potwierdziła, że przeprowadziłam kolosalne zmiany w swoim życiu. Nie odważyłabym się proponować swojej pomocy osobom, które chcą pracować nad zmianą, gdybym nie nabyła kompetencji sprawdzonych przez życie. Zachętą były osoby, które poprosiły mnie o rodzaj wsparcia i coachingu, często pierwszy raz napotkane, które wiedzione intuicją, a może podobnymi doświadczeniami trafiły właśnie do mnie. Informacje zwrotne upewniły mnie, że mogę pomóc w wielu przypadkach.

            Prowadzę Ajna Centrum Rozwoju, w ramach którego zapraszam wielu specjalistów, przedstawiających różnorodne tematy, terapie i zabiegi i jestem w stanie dobrać do potrzeb osoby odpowiednie rozwiązania. Więcej o mnie i o Centrum przeczytasz tutaj http://www.ajnacentrum.pl/node/23

Jeśli czujesz, że jesteś gotowa / gotowy na zmiany, na rozwój osobisty i chcesz abym Ci towarzyszyła, skontaktuj się ze mną w celu umówienia się na spotkanie.

Anna Nell tel. 608 320 641  e-mail: ajnacentrum@gmail.com

Cena za 2 godzinne spotkanie – 200 zł